Vita Aeternam Company

VITA AETERNAM COMPANY

Bölge Sunucu Faction Dil Ekip Sayısı Company Odağı
EU Belirlenecek Syndicate Türkçe Dolu PvP , PvE

 

NEDEN VITA AETERNAM ?

Temel ilkemiz gerçek hayatın stresinden uzaklaşıp, New World’de rahat edebileceğimiz bir alan yaratmak. Bundan ötürü kişinin oyunu oynamak istediği şekli kısıtlamıyoruz. Company’e fayda sağladıktan sonra isteyen istediği şekilde oyunu oynayabilir. Örneğin PvE seven bir oyuncuysanız, yeni oyuncuların bazı görevleri tamamlamasında yardımcı olabilirsiniz. Veya Crafting’e yönelik oynuyorsanız, materyalleri sağlayan oyuncuların Craft işlemlerini yapabilir, kendi craftladığınız eşyaları Company’deki üyelerimize indirimli olması koşuluyla satabilirsiniz.

KURALLAR

Kurallarımız, oyuncunun oyun tarzını kısıtlamak üzerine değil, kurduğumuz bu güvenli alanı korumaya yöneliktir. O yüzden bu kurallar diğer oyuncuların rahatını bozamamanız adına kat’i suretle uygulanır. Bazı kural ihlallerinin sonucunda uyarı alabilirken, bazılarının sonucunda direkt olarak atılmanızla sonuçlanabilir. İlerleyen zamanlarda Company’e haftalık vergi eklenebileceğini de unutmayın. Toplanılan altınlar, topluluğun faydasına harcanacaktır.

 1. Şahısa karşı küfür etmek yasaktır.
 2. Company içinde önemli ve pahalı itemları ödünç almak veya vermek yasaktır. Ödünç verdiğiniz itemların çalınması durumunda, item’ı çalan oyuncu da, item’ı veren oyuncu da Company’den atılır.
 3. Kişileri tehtid etmek, kişisel bilgilerini açık olarak paylaşmak (adres, telefon no vb.) yasaktır.
 4. Company’mizi dışarıdan kötü gösterebilecek davranışlardan kaçınmalısınız. (PvP kazanınca küfretmek, Gereksiz Toxiclik yapmak vb.)
 5. Yeni oyunculara yardım etmek önemlidir, Company’mizde bulunan yeni oyuncular herhangi bir soru sorduğu zaman, müsait olan daha deneyimli oyuncular yardım etmeye çalışmalıdır.
 6. New World’de sadece bir Türk Company’si bazında değil, aynı zamanda kurduğumuz site bazında Türk Topluluğunu temsil ettiğimizi unutmayın. O yüzden yabancı oyunculara karşı gereksiz Toxiclik yapmayın.
 7. Her türlü ırka, cinsiyete veya cinsel yönelime karşı yapılan hakaretler, insanları ayrıştıran cümleler kesinlikle yasaktır. Yakın arkadaşınıza bile söylüyor olsanız, genel sohbette bu tarz cümleler kurmanız affedilemez.
 8. Mazeretini bildirmeden 1 hafta boyunca oyunda çevrim içi olmayanlar sorgusuz sualsiz atılır.
 9. Herkes Company’e bir şekilde faydalı olmak zorundadır. Crafterlar malzemesi karşılığında ücretsiz craft yapmalı veya craftladığı itemları indirimli bir şekilde Company üyelerine satmalıdır.
 10. İlk hedefimiz şehir almak olduğu için oyun açılınca herkes elindeki paranın %80’ini şehir alana kadar bağışlamak zorundadır. Şehri ele geçirdikten sonra, şehri upgrade edebilmek için gerekli paralar belirlenecek ve bu oran ihtiyaca göre değişecektir.
 11. Kurallara uymayanlar tespit edildiği takdirde babamın oğlu olsa dahi sorgusuz sualsiz atılacaktır.

NASIL KATILABİLİRİM

 

Kendi takipçilerim için kullanıyor olduğum Discord kanalım aynı zamanda Companymize de ev sahipliği yapmaktadır. Company rolü alındıktan sonra sadece Company üyelerine özel sohbet odaları görünmektedir. Alımlar şuan kapalıdır.

 • Şuanlık Company’e katılmanın herhangi bir şartı yoktur ancak alımlar şimdilik kapalıdır. Oyunun ilerleyen zamanlarında bu şartlar güncellenebilir.

 

Discord Banner 3

 

 

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.