New World Ertelendi

New World’ün Betası biteli bir gün oluyor. Beta süresince oyunculardan gelen geri dönütler karşısında, New World ekibi oyunu bir ay daha erteleme kararı aldı. Var olan bugların çözülmesi ve oyunun dengeli olabilmesi için böyle bir karar aldıklarını açıkladılar. Yayınladıkları mesajın Türkçe çevirisi aşağıdadır.

“New World’ün Kapalı Beta süresince dünyanın dört bir yanından oyunculardan aldığı destek bizi gururlandırdı. Beta sırasında, bir milyondan fazla maceracı toplamda 15 milyondan fazla saat oynadı. Desteğiniz sayesinde New World, Twitch’te en çok izlenen oyunlardan, ve Steam’de en çok oynanan oyunlardan biri oldu. New World için gösterdiğiniz tutku ve coşku, geçtiğimiz yıl içinde ortaya koyduğumuz çalışmaları doğruluyor ve geri bildirimlerinize dayanarak oyunu geliştiriyor.

Bu arada, bize Yeni Dünya’yı daha da iyi hale getirmek için kullanacağımız bir ton geri bildirim de verdiniz. New World’ün çıkışının tüm oyuncular için sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim olmasını istiyoruz ve bu, Kapalı Beta sırasında karşılaştığınız şeylere dayalı olarak bazı iyileştirmeler yapmak anlamına geliyor. Bu yüzden bugları yok etmek, stabilliği artırmak ve oyunu cilalamak için fazladan birkaç haftaya daha ihtiyacımız olacak. New World’ün yeni küresel çıkış tarihi 28 Eylül 2021’dir.

Bu, alınması kolay bir karar değildi. Bunun kalite arayışı içinde çıkış tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha beklemenin hayal kırıklığı yaratabileceğini biliyoruz. Ancak çıkış sırasında size mümkün olan en yüksek kalitede oyunu sunduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Desteğiniz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sizleri dinlemeye devam edeceğiz. Aeternum’da görüşmek üzere.”

Leave a comment

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.