New World Başlangıç Rehberi

Herkese merhaba, başlamadan önce bilinmesi gerekenlerin videosunu çekmiştim aslında, videoda burada bahsettiğimden farklı hiç bir şey demiyorum. Dilerseniz Youtube’dan videomu izleyebilir, dilerseniz yazılı olarak buradan okuyabilirsiniz. Videoda hızlı konuştuğum gerekçesiyle birçok kişinin eleştirdiğini düşünürsek, muhtemelen buradan okumak daha mantıklı olacaktır. Yine de isterseniz yazının en altında videoyu bulabilirsiniz.

Giriş

Oyuna ilk girdiğinizde sunucu seçmeniz gerekiyor. Eğer bir arkadaşınızla oynuyorsanız veya bir klanınız varsa aynı sunucuda bulunduğunuzdan emin olun. Sunucunuzu seçtikten sonra oyun sizi karakter yaratma ekranına atacaktır. Karakter yaratım ekranında nickinizi seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz nick diğer sunucular arasında bile eşsiz olması lazım. Karakter yaratım ekranını tamamladıktan sonra oyun size bir ara sahne gösteriyor. Daha sonra da size oyunun temellerini öğretiyor. Öğreticiyi tamamladıktan sonra Aeternum’un kıyılarına doğru yüzüp yolculuğunuza başlıyorsunuz. İlk yerleşim yerine doğru gitmeden önce sahildeki tüm görevleri tamamladığınızdan emin olun çünkü ileriki zamanda kamp kurmanıza izin veren görev dizisi gibi bazı görevlere erişmek için oyunun başındaki sahildeki görevleri tamamlamış olmanız gerekiyor. Söylemekte fayda var New World’de herhangi bir sınıf sistemi yok. İstediğiniz her türlü zırhı veya silahı kuşanabilirsiniz. Kuşandığınız silahı kullandıkça deneyim kazanırsınız ve bu da daha fazla yetenek ve pasif becerinin kilidini açmanıza olanak tanır.

Level ve Nitelikler

 

Canavar öldürdükçe, görevleri tamamladıkça, toplayıcılık yapıp zanaat yaptıkça deneyim kazanırsınız ve seviye atlarsınız. Oyundaki maksimum seviye sınırı 60’dır. Mevcut deneyim ilerlemesini oyunun alt kısmından görebilirsiniz. Her seviye atladığınızda oyundaki 5 nitelik için harcayabileceğiniz bir puan kazanırsınız. Bu nitelikler klasik mmorpglerde bulunan Güç, Beceri, Zeka, Odak ve Bünyedir. Seviye 1’de özelliklerin her birinde 5 puan ile başlarsınız. Her seviye atladığınızda seçtiğiniz nitelik için harcanacak ek nitelik puanları kazanırsınız. Eşyalardan ve takılardan gelen bonusları saymazsak, seviye atlayarak harcayabileceğiniz 190 puan vardır. Zırh ve silahlara takılan gemlerden ve kullandığınız takılardan belirli özelliklerde ek puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca belirli seviyelerde ek avantajların kilidini de açacaksınız. Bu açacağınız avantajları görmek için oyun içinde “K” tuşuna basıp “View Milestones” butonuna tıklayabilirsiniz. Kazanabileceğiniz ek özellikler şunlardır;

 • Seviye 5: İkinci Silah Yuvası ve kampınızı almak için hayatta kalma görevinin kilidini açar (Hayatta kalma görevini almadan önce sahilde ve başlangıç ​​yerleşiminde ön koşul görevlerini tamamlamanız gerekir)
 • Seviye 10: Diğer oyuncularla Düello yapma yeteneğini açar & İlk çanta yuvanızın kilidini açar
 • Seviye 15: İlk evinizi satın alma yeteneğinin kilidini açar, kampı 2. seviyeye yükseltir ve üçüncü tüketilebilir malzeme yuvanızın kilidini açar.
 • Seviye 20: Yüzük yuvasının kilidini açar; 1. seviye Azoth Staff Quest’in kilidini açar (Önce gerekli ana hikaye ön koşul görevlerini tamamlamanız gerekir)
 • Seviye 25: Kamp seviyesi 3’ün kilidini açar; 4. tüketilebilir malzemesi yuvasının kilidini açar
 • Seviye 30: İkinci çanta yuvasının kilidini açar, Kademe 2 Azoth Staff görev kilidini açar
 • Seviye 35: 2. ev satın alma yeteneğini açar
 • Seviye 40: Küpe Yuvasının Kilidini açar; Kademe III Azoth Asa görevinin kilidini açar; Kamp 4. seviye yükseltmesinin kilidini açar
 • Seviye 45: 3. çanta yuvasının kilidini açar
 • Seviye 50: İstilalara katılma yeteneğinin kilidini açar
 • Seviye 55: 3. ev satın alma yeteneğini açar; Kamp seviyesi 5 yükseltmesinin kilidini açar
 • Seviye 60: Outpost Rush’a katılma yeteneğinin kilidini açar

Karakteriniz yaratık öldürerek exp kazanabilir, eğer yanınızda başka birisi varsa ve sizle aynı yaratığa vuruyorsa aldığınız exp düşecektir. Eğer bir partideyseniz vurulan canavara en az %15 hasar vurmuş herkes XP ve yaratıktan düşen itemları kazanabilir. Grup üyelerinin düşen itemları veya exp’yi alabilmeleri için, son iki dakika içinde hasar verme, iyileştirme veya engelleme gibi eylemleri gerçekleştirmiş olmaları gerekir. Bunun yanında öldürülen yaratığa belirli bir mesafede yakın olmaları gerekir. Bir canavar bir grup tarafından öldürüldüğünde EXP miktarı gruptaki oyuncu sayısına göre ayarlanır. Zayıf bir yaratığı öldürürseniz, seviyenizin 10-19 seviye altındaki yaratıklar için %40 ve seviyenizin 20+ seviyeler için %80 lik xp azalması meydana gelir. Bir yaratık seviyenizin 10+ seviye üzerindeyse seviyesini göremezsiniz ve yaratığın üzerinde bir kafatası simgesi görürsünüz. Kafatası simgesi, bir düşmanın şu özeliklere sahip olduğunu gösterir. Algı alanları +10m arttırılmıştır, oyuncu tarafından kitle kontrol efektine maruz bırakılamaz. Ayrıca seviyenizin 3 seviye üzerinden başlayan zırh güçlendirmesi ve 5 seviye üzerinde de hasar güçlendirmesi kazanırlar.

Silah Yetenekleri ve Ustalık Ağacı

 

New World’de her silahın kendi Ustalık Ağacı vardır. Bunları karakter ekranında “Mastery” sekmesinin altında bulabilirsiniz. Bu ustalıklar birbirinden bağımsız olarak seviye atlar belirli bir silahı ne kadar çok kullanırsanız, o ustalıkta o kadar fazla deneyim kazanırsınız. Her ustalığın, genellikle silahın farklı yönlerine odaklanan iki ağacı vardır. Örneğin Balta, yakın dövüş saldırılarına odaklanan bir ağaca ve menzilli yeteneklere erişim sağlayan başka bir ağaca sahiptir. Bir ağaçtan aşağıya doğru inildikçe ortaya çıkan üç aktif yeteneğe ek olarak aralarından seçim yapabileceğiniz ve size silah için daha fazla bonus veren çeşitli pasif beceriler de vardır. Bir ağaçta ilerlemek ve bir sonraki yeteneğin kilidini açmak için önce bir önceki kademede bir puan harcamanız gerekir. Son aşama, ağaçta 10 puan gerektirir. Şunu da unutmayın her iki ağacın da son yeteneklerini aynı anda alamazsınız. Her ustalık seviye 20’ye kadar yükseltilebilir ve her silah için toplam 38 yetenek (yani her ağaçta 19) vardır, bu yüzden iki ağaç ve becerileri arasında seçim yapmanız gerekecek. Hepsini almak mümkün değil. Karakter ekranında ustalığınızı her zaman yeniden belirleme imkanınız var. Seviye 20 altında olduğunuz sürece bunu yapmak ücretsizdir. Daha yüksek seviyeli karakterler ve ustalıklarını zaten en üst seviyeye çıkarmış olanlar, ustalıklarını tekrar belirliyebilmek için Azoth harcamak zorundadır. Bu önceden kullandığınız puanları sıfırlar böylece bu puanları tekrar dağıtabilirsiniz. Silah ustalığı ilerlemeniz sıfırlanmaz belirli bir seviyeye ulaştığında aynı kalır.

Silah Slotları

 

Toplamda iki silah slotunuz var ve oyuna sadece bir tanesini kullanarak başlıyorsunuz. Seviye 5’e ulaştıktan sonra ikinci yuvanın kilidi açılıyor. İkinci yuvanızı savaş sırasında değiştirebileceğiniz ek bir silah taşımak için kullanıyorsunuz. Hangi silahları taşıyabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yok istediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz.

Itemlar

 

Eşyaların ağırlığı vardır ve envanterinizin belirli bir ağırlık taşıma kapasitesi vardır. Eğer aşırı yüklenmişseniz koşamazsınız. Bu yüzden envanterinizde yer açmanın faydası var. Canavarlardan veya sandıklardan bulacağınız ekipmanları yok etmek hammadde elde etmek için kullanışlı bir yol. Hem ağırlıktan kurtulursunuz hem de diğer ekipmanlarınızı tamir etmek için hammadde kazanırsınız. Bir ekipmanı onarmak için gerekli onarım parçasına sahip olmanız lazım. Ardından öğeye sağ tıklayıp “repair”i seçin. Küçük bir ücret ve belirli sayıda onarım malzemesine mal olacak bu işlem. Bir eşya 0 dayanıklılığa ulaştığında performansı önemli ölçüde düşer ancak yine de kullanılabilir. Onarım parçaları takas edilemez. Ancak tamir kitleri diğer oyuncular tarafından oluşturulup satılabilir. Envanterinizde hızlı arama gibi filtre seçenekleri de olacak. Seviye atladıkça daha fazla çanta yuvası açarak ve ardından bir çanta daha kuşanarak taşıma limitinizi arttırabilirsiniz. Yüksek seviyeli çantalar daha fazla ağırlık taşımaya izin verir. Çanta yuvanızın ilk kilidini 10 ikincisini 30 ve üçüncüsünü de 45. Seviyede açacaksınız.

Tiers

 

New World’de İlerleme, seviyelere olduğu kadar katmanlara da ayrılmıştır. Oyunda ilerledikçe daha yüksek seviyeli teçhizatı kuşanabileceksiniz. Seviye ne kadar yüksek olursa, genel donanım puanı o kadar yüksek ve karakteriniz o kadar güçlü olur. Seviyelerin yanı sıra, oyundaki her teçhizat parçası için bir seviye şartı da vardır. Genel olarak, daha yüksek seviyeli bir öğe, çok yüksek bir beceri kullanılarak oluşturulmadıkça ve çok iyi avantajlar elde etme şansına sahip olmadıkça, her zaman alt seviye emsalinden daha güçlüdür.

Zırh

 

New World’de çeşitli zırh türleri vardır ve bir çok farklı şekilde bunları elde edebilirsiniz. Ayrıca bu zırhların farklı nadirlikleri vardır. Gri olan itemlar yaygın, yeşil olanlar yaygın olmayan, maviler nadir, destansılar mor ve efsaneviler turuncu ile gösterilir. Zırhlar aşama 1’den 5’e kadar ayrılmıştır. Ve her parçanın bir gear score’u vardır. Gear Score ne kadar yüksekse zırh o kadar iyidir. Her zırh parçasının bir ağırlığı vardır. Zırhlar Hafif, Normal ve Ağır olmak üzere 3 ‘e ayrılır. Hafif zırh giyerken daha rahat hareket edersiniz, ağır zırh giyerkense daha zor hareket edersiniz ancak hasar azaltma konusunda ağır zırh daha iyidir. Bunu oyun tarzınıza göre sizlerin seçmesi lazım. Perk denilen bazı avantajlar vardır bunlar ögelerdeki ekstra avantajlar olarak düşünülebilir. Bir itemın sahip olabileceği avantajlar nadirliğine bağlıdır. Yaygın itemlarda perk bulunmaz, yaygın olmayanda 1, nadirde 2, destansı ve efsanevi eşyalarınsa 3 perk’i vardır. Bir yaratıktan düşen bir itemın perkleri rastgele olacaktır. Görevlerden veya satıcılardan alınan itemlar ise önceden belirli perklerle gelir. Üretirken ise ortaya çıkacak itemın perkini tahmin edemezsiniz.

Factions

 

Oyunda 3 adet Faction var, Marauders, Syndicate ve Covenant. Oyuncular bu Factionlardan sadece bir tanesine katılabiliyor o yüzden arkadaşlarınızla beraber oynamak istiyorsanız aynı faction’u seçtiğinizden emin olun. PvP görevleri sırasında diğer factionlarla savaşabileceksiniz. Ayrıca Factionlara özel görevler vardır. Bu görevleri yapmak sizlere Faction Token kazandırır. Bu tokenlerle Faction’unuza özel zırh ve silah gibi ödüllerin kilidini açabilirsiniz.

Harita

 

M’tuşuna basarak haritayı açıp, farklı bölgelerdek yerleşimleri ve ayrıca Factionların savaşabileceği kaleleri bulabilirsiniz. Eğer bölge işaretine tıklarsanız mevcut savaş durumunu görebilrisiniz. Eğer bir yerleşimi incelerseniz mevcut yerleşim yerinin vergilerini görebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir yerleşim yerinde eviniz varsa oraya ücret karşılığı hızlı seyahat edebilirsiniz.

Yerleşim Yeri ve Kaleler

 

New World’de oyuncular kale veya yerleşim yeri inşaa edemeler. Oyuncular yerleşimin veya kalenin kontrolünü ele geçirdiğinde hazır yerleşim düzenine sahip olacaktır. Yerleşim yerleri oyuncular için ölümden sonra yeniden doğduğu noktadır. Bir bölgenin kalesi bölgenin ana savunma noktasıdır. PvP kuşatmalarının gerçekleştiği yerdir. Açık dünya pvp’de ayrıca kalelerde yer alabilir.

Açık dünya PVP

 

Açık dünya PVP’sine katılmak için giriş görevlerini tamamlamalı ve bir faction’a katılmalısınız. Sonrasında U tuşuna basarak PVP’yi etkinleştirebilirsiniz. Açık dünyada başka bir oyuncuya ölürseniz eşyalarınızı kaybetmezsiniz sadece eşyalarınızda dayanıklılık kaybı yaşarsınız ve en yakın yeniden doğma noktasında yeninden doğarsınız. Ancak açık dünya pvpde başka bir oyuncuyu öldürürseniz deneyim ve faction token ve bir eşya ile ödüllendirilirsiniz. Ödüller oyuncunun pvp açtığından beri ne kadar süredir hayatta olduğuna bağlıdır ve ödül kazanabilmek için minimum bir eşik vardır.

Faction Görevleri

 

New World’de bir faction’a katıldığınızda, PvP ve PVE görevleri alabilirsiniz. Pvp görevi yapmayı seçerseniz otomatik olarak Açık dünya pvp’niz açılır. Bu görevler her oyuncunun kendi görevlerini gerçekleştirmek adına çekişme yaratmak için tasarlanmıştır. Eğer bu görevler sırasında ölürseniz herhangi bir ödül alamazsınız ve görevi tekrar başlatmanız gerekir. Görevi tamamlarsanız Faction lideriniz tarafından ödüllendirileceksiniz ve diğer factionların bölgeye olan etkisini zayıflatacaksınız. Bu görevlerden yeteri kadar tamamlarsanız bölgeyi tartışmalı bir konuma getirirsiniz ve daha sonrasında diğer factionlara savaş ilan edilebilir.

Open World Kaleleri veya Faction Kontrol Noktaları

 

Faction kontrol noktaları, tüm bölgelerde bulunan ele geçirilebilir noktalardır. Oyuncular diğer factionlardan daha fazla faction üyesine sahip olarak bu noktaları ele geçirebilirler. Ele geçirilen kaleler farklı bir faction kaleyi alana kadar veya bölge savaşını kazanana kadar ele geçirilmiş olarak kalır. Kaleye girmek ve ele geçirmek için oyuncuların açık dünya PVP’sini açmış olmaları gerekir. Kontrol Noktaları bir savaş veya istila tamamlandıktan 60 dakka sonra etkinleştirilecektir. Bir kaleyi kontrol etmek faction üyeleri için deneyim kazanımında %5 ve o bölgedeki nüfuz için %20 artış sağlar.

 • Her kalenin kontrol eden faction’a benzersiz küresel bir güçlendirme sağlar.
 • First Light – Kontrol eden faction için, hızlı seyahat ağırlığı maliyetini 10 ağırlık başına 5 Azoth’dan, 10 ağırlık başına 1 Azoth’a düşürür
 • Monarchs Bluff – Kontrol eden faction için hızlı seyahat mesafesi maliyetini 100 metrede 5 Azoth’dan 100 metrede 1 Azoth’a düşürür.
 • Windsward – Kontrol eden faction için toplama yaparken elde edilen eşyaları %5 arttırır.
 • Everfall – Kontrol eden faction için ticaret vergilerini %5 azaltır.
 • Brightwood – Kontrol eden faction için konut vergilerini %5 azaltır.
 • Cutlass Keys – Kontrol eden faction için temel Azoth hızlı seyahat maliyetini %50 azaltır.
 • Weavers Fen – Kontrol eden faction için, para, exp, territory standing ve faction token miktarı ödüllerini %5 arttırır.
 • Restles Shore – Kontrol eden faction için, Corrupted Breaches’den elde edilen coin, exp, faction token miktarını %5 arttırır.
 • Mourningdale – Kontrol eden faction için Expeditions’dan gelen token ve exp ödüllerini %5 arttırır.
 • Ebonscale Reach – Kontrol eden faction için, refining vergilerini %5 azaltır
 • Reekwater – Kontrol eden faction için, üretim vergilerini %5 azaltır.

Bir oyuncunun tek başına ele geçirmesi 5 dakika sürer ve fazladan kişiler eklendikçe bu süre git gide azalacaktır. 5 kişilik bir grup için 2 dakika 30 saniye sürecektir ve bu sınırdır. Faction kontrol noktaları üzerindeki savaşların sunucu performansını etkilememesi için kalelerin yakınındaki alana katılım sınırlı olacaktır. Bu sınırlar faction başına 25 kişinin bir kalenin yakınında olmasını sağlar.

Kuşatma Savaşları

 

New World’de kuşatma savaşlarına katılabilmek için kayıt sistemi bulunmaktadır. Bir savaş ilan edildiğinde katılmak isterseniz, ilgili kaleye gidip kayıt olmanız gerekir. Kuşatma silahları kuşatma başlamadan önce Town Project panosu aracılığıyla yükseltildiyse kullanılabilir. Kuşatma silah cephanesi ve diğer eşyalar kuşatma sırasında Cephanelikten satın alınabilir. Düşman oyuncuları öldürdükçe kuşatma sırasında cephanelikte harcanılabilecek para birimi kazanacaksınız. Savunucular kalenin ortasında bulunan bayrağı korumalıdır. Saldırganlar bayrağı ele geçirmelidir. Kuşatmalarda zaman sınırı vardır. Eğer geçerli sürede bayrağı ele geçiremezseniz savunan takım kazanır. Savaşı kaybederseniz şahsi evinizdeki veya deponuzdaki eşyaları kaybetmezsiniz. Bölgeyi ele geçiren Faction’un tüm üyeleri için bir takım avantajlar ve ayrıca bölgeyi kontrol eden Company (Klan) için bazı ek ödüller vardır. Aynı faction tarafından kontrol edilen herhangi iki yerleşimin depoları birbirine bağlı olacaktır. Oyuncular bir para karşılığında bağlı depodaki öğeleri mevcut konumlarına transfer edebilirler. Her kasabaya kontrol eden faction’un üyelerine küçük miktarlarda ore, hide, wood, fibers, food, veya oil bunların yanı sıra refining için gerekli olan  tannin or sand paper gibi ögeler de verilecektir. Bölge vergileri gecikirse eğer tüm Company ve Faction bonusları devre dışı bırakılır.

 

 • Faction Bonusu : Kontrol edilen bölgede %10 gathering bonusu ve %50 şans.
 • Company Bonusu : Kontrol edilen bölgede %70 hızlı seyahat indirimi, kontrol edilen bölgede %30 daha düşük vergi ve %20 daha düşük ev satın alma maliyeti.

 

Düello

 

Düellolar, faction’u veya Açık dünya PvP durumu ne olursa olsun 10.seviye üzerinde herhangi bir oyuncu tarafından başlatılabilir. Herhangi bir yerleşim yerinde veya savaş/istila sırasında düello başlatılamaz. Başka bir oyuncunun üzerine tıklayarak düello teklif edilebilir. Düelloya dışardan bir müdehale yapılırsa düello sona erdirilir. Tek başınıza veya her biri en fazla 5 kişilik gruplar halinde düello yapabilirsniz. Düello sırasında kaybetmenin herhangi bir cezası yoktur.

Outpost Rush

 

Outpost Rush, 20’ye 20 oyuncuların gizemli ve tehlikeli Nauthynos Adasını kontrol etmek için savaştığı, oyun sonu içeriği olan PvPvE modudur. Takımlar kaynak toplamak, karakol kurmak, hedefleri ele geçirmek ve düşman oyuncuları yenmek için zamanlarını ve kendilerini koordine etmelidir. Oyuncular Outpost Rush’a katılabilmek için 60.seviye olmalıdır. 60. Seviyeye ulaştığınızda herhangi bir yerleşim yerinden Outpost Rush’a katılmak için kayıt olablirsiniz.

Territory Standings (Bölge Sıralaması)

 

Aeternum’da geçirdiğiniz süre boyunca her bir bölgede bir konum kazanacaksınız. M tuşuna basıp haritanızı açtıktan sonra Territory Standings’e tıklayarak bölgedeki sıralamanızı görebilirsiniz. Belirli bir bölge içindeki canavarları öldürdükçe görev yaptıkça ve diğer aktivitelerle o bölgede bölge expsi kazanırsınız. Seviyenizi yükselttiğinizde o bölgedeki artan topolama, artan xp kazancı daha düşük üretim ücreti, daha düşük emlak verigisi, artan toplama hızı, artan faction token oranı gibi belirli avantajlardan birini seçebileceksiniz.

Görevler ve Günlük

 

  Yerleşim yerlerinde size görev verecek bir sürü npc var. J tuşuna basarak günlüğünüzü açıp görev takibi yapabilirsiniz.

 • Normal/hikaye görevleri : Beyaz ünlemli görevlerdir.
 • Faction Görevleri : Katıldığınız factionun görevleridir, Xp’nin yanı sıra Faction Token verir.
 • Town Projects : Bulunduğunuz herhangi bir kasabadan kabul edebilirsiniz. Genellikle bina yükseltmesi için malzeme getirmenizi istiyorlar.

Depo

 

Her yerleşim yerinde eşyaları ve malzemeleri depolamak için kullanabileceğiniz bir depo vardır. Depo kişiseldir ancak deponun alanı sınırlıdır. Territory Standing sistemi ile kazandığınız puanları harcayarak depolama alanını arttırabilirsiniz. Yerleşim yerlerinde ticaret merkezinin ve üretim istasyonlarının yakınında birden fazla depo vardır, hepsi aynı ögeleri paylaşır sadece deponuza ulaşabilmeniz kolay olsun diye koyulmuştur. Farklı yerleşim yerleriyle aynı depolamayı paylaşamazsınız. Sadece eğer factionunuz birden fazla bölgeye sahipse depolama alanınız bu bölgeler arasında paylaşılabilir.

Ev

 

Ev satın almak için o bölgede 10 Standing ve minimum 15 seviye olmanıza ihtiyaç vardır. Evlerin de tier sistemi vardır daha yüksek tierlar daha pahalıdır. Ayrıca evler 100 gold ücret ve belirli bir bekleme süresi karşılığında hızlı seyahat seçeneği sunar.

Crafting

 

Crafting New Worldde önemlidir. Her crafting becerisi 200’de sınırlandırılmıştır. Bu becerilerde yüksek seviyelere ulaşmak, daha yüksek kaynakları işleyebilmeniz anlamına gelir ve daha iyi item üretebilirsiniz.

 

 • Crafting Meslekleri
 • Weaponsmith: Yakın dövüş
 • Armorer: Hafif, orta ve ağır zırh
 • Jewelcrafter: Trinkets and Gems
 • Engineer: Menzilli silahlar ve cephane
 • Arcanist: Potions, Tinctures, Magical Weapons
 • Cook: Meals and Drinks that provide buffs and health regeneration
 • Furnisher: Mobilya, depo ve trophies

 

Kampınızda düşük seviyeli temel şeyleri üretebilirsiniz. Ancak bazı eşyalar sadece üretim istasyonlarında üretilebilir.

 

   

Leave a comment

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.