New World Açık Betaya Katılmak

Herkese merhabalar, New World açık betasını 9 ile 12 Eylül arasında düzenleyecek. Ancak birçok oyuncu açık betaya nasıl katılabileceğini bilmiyor. Bu yazıda sizlere açık betaya nasıl katılabileceğinizi anlatacağım.

New World’ün geliştiricileri, herkese kod dağıtarak betaya alım yapmak yerine, Steam’in son özelliklerinden bir tanesi olan Playtest özelliği ile betayı erişime açmayı tercih etti. Yapmanız gereken tek şey New World’ün mağaza sayfasına giderek New World Open Beta sekmesi altından “Erişim Talep Et” butonuna tıklamak. Sonrasında ise oyun indirmeye hazır olduğunda sizlere Steam’inizin bağlı olduğu e-mail aracılığı ile açık betaya erişebileceğinize dair bir mail gelecek. (Mail muhtemelen açık betanın başlangıç tarihinde, yani 9 Eylülde sizlere gelecek.)

Mailinizi aldıktan sonra, muhtemelen kütüphanenize otomatik olarak eklenecek olan New World Open Beta adlı oyunu indirmeye başlayabileceksiniz. New World’ün Twitter’da başka bir oyuncuya verdiği yanıttan da anlaşılabileceği üzere, herhangi bir ön-indirme söz konusu olmayacak. Yani beta başladığı zaman indirmeye başlayabileceksiniz.

 

Yazıyı bitirmeden hatırlatalım, New World’ün açık betası Türkiye saati ile 9 Eylül 17:00’da başlayacak olup, 12 Eylül sabah saat 10:00’da son bulacak.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere! Kendinize iyi bakın!

1 Comment

  • teşekkürler @newworldturkiye

    Poyraz
    Posted Eylül 12, 2021

Leave a comment

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.