New World Açık Beta Detayları

Herkese merhaba, biliyorsunuz ki New World’ün kapalı betası 2 Ağustos tarihinde son bulmuştu. Bunun ardından gelen erteleme kararıyla beraber oyuncular biraz hayal kırıklığına uğramıştı. Sonrasında oyunculardan yoğun bir şekilde gelen yeni bir beta isteği New World ekibini düşündürmüş olacak ki, 3 günlük bir açık beta yapma kararı aldılar. Bu betaya katılabilmek için herhangi bir koda veya oyunun kendisini satın almanıza ihtiyaç yok. Steam’in “playtest” özelliği sayesinde zamanı geldiğinde oyuna erişebileceksiniz. Geri kalan detaylar ve New World’ün yayınlamış olduğu bilgiler aşağıda mevcut!

“Selamlar, Maceracılar!

Ayrıntılara ve duyuruya geçmeden önce, Kapalı Beta’ya katılan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Aldığımız harika tepki bizi çok mutlu etti ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların resmi çıkışa hazırlanmamıza yardımcı oldukları tüm yöntemler için son derece müteşekkiriz. 28 Eylül’de New World’ü yayınlamadan önce hala yapacak bazı işlerimiz var. Kapalı Betada, sunucularımızı test ederek, hataları bulmamıza yardımcı olarak, bize bir ton yapıcı geri bildirim sağlayarak ve bize yardımcı olacak daha birçok önemli bilgi sağlayarak ekibimize oyunu hazırlayıp ayarlamaları için ölçülemez ölçüde yardımcı oldu.

Kapalı Beta sırasında, hem sunucu sorunlarıyla hem de aşırı oyuncuyla karşılaştık, bu da bazı oyuncuların Aeternum’da bulunan tehlike ve güzelliği deneyimlemesini önleyerek sıra sürelerine neden oldu. 28 Eylül’deki resmi çıkışımızdan önce önce herkesin New World’ü deneyimleme şansına sahip olmasını sağlamak için bir Açık Beta testi yapacağımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Açık Beta testi, desteklenen bölgelerimizdeki tüm ilgili oyuncuların teste ücretsiz olarak erişim talep etmesine olanak tanıyan Steam’in yeni Playtest özelliğini kullanacak. Sunucular Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve Güney Amerika’da sunulacak.”

Kapalı beta Türkiye saati ile 9 Eylül 17:00’da başlayacak olup, 12 Eylül 22:00’a kadar sürecektir. İlgilenen oyuncular oyunun Steam sayfasından 8 Eylül 17:00’da erişebilecek ve erken indirme yapabilecektir.

SIK SORULAN SORULAR

Açık betada hangi diller olacak ?

Açık Beta testi İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya ve LATAM), Lehçe ve Brezilya Portekizcesi dillerinde sunulacak.

Açık beta hakkında konuşup, içerik üretip, yayın yapabilir miyim ? 

Evet, Açık Beta testi sırasında Beta içeriği veya oynanışı paylaşmanıza, kaydetmenize veya yayınlamanıza izin verilir. Bununla birlikte, New World’ün özellikleri Açık Beta ve resmi çıkış arasında değişebilir ve bu da çekilen görüntülerin güncelliğini yitirmesine neden olabilir.

Açık betadaki sunucu kapasitesi, resmi çıkıştaki sunucu kapasitesiyle aynı mı olacak ?

Açık Beta, sunucu altyapımız için önemli bir testtir ve Kapalı Beta’dan daha yüksek bir sunucu kapasitesine sahip olacaktır, ancak resmi çıkışta mevcut olan tam sunucu kapasitesini temsil etmeyecektir. Oyuncular, Açık Beta testi sırasında sıra süreleri yaşayabilir.

Açık betadaki ilerlemem kaydedilecek mi ?

Hayır, ilerlemeler silinecek.

Kapalı beta ile açık beta arasında neler değişti ?

Değişiklikler New World’ün resmi forum sitesinde yayınlanacak.

Herhangi başka bir yeni gelişme olursa sizlerle paylaşacağız. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın!

Leave a comment

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.