Factionlar

TARAFINIZI SEÇİN

New World’ün sosyal tarafının özünde, adanın geleceği için kendi amaçları ve planları olan üç grup, benzer düşünen oyunculardan ve oyuncu olmayan karakterlerden oluşan organizasyonlar vardır.

Her Faction içinde, oyuncular “Company” adı verilen gruplar oluşturabilir veya bunlara katılabilir. Faction seçiminiz, PvP’de kiminle ve kime karşı savaşacağınızı belirleyecek ve daha önemlisi Faction’unuz veya Company’niz yerleşimleri ve bölgeleri kontrol ediyorsa sizlere büyük faydalar sağlayabilir.

1 ) THE MARAUDERS ( ÇAPULCULAR )

 

Bu adadaki en cesur ve en asil savaşçılar olan, sevgili Marauders’lı kardeşlerim!

Grubumuzda, nereli olduğunuz, inancınızın ne olduğu veya nereden geldiğiniz hiçbir önem arzetmiyor! Burada önemli olan tek şey ne kadar vahşice savaşıp toprakları fethedebildiğiniz. Sonsuz Aeternum Paktı, tüm yeni gelenlere bir güç testi yapmamızı ve bir kez layık oldukları kanıtlandıktan sonra onlara üyelik teklifini sunmamızı emrediyor. Layık olanları, iyi kurgulanmış sahte fantezilerle dolu olan Syndicate’e yönlendirmemiz hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak potansiyel yeni üyelerimizin diğer grupları görmesi o kadar da kötü değil. Çünkü diğerlerini gördükten sonra hiçbir pişmanlık duymadan ömür boyu bize katılacaklar!

Tüm gruplar Corrupted ile savaşmak için bir araya gelmek zorundayken Marauders bunu yalandan yapmayan, savaş alanında kan dökmek için birleşmiş pek de karmaşık olmayan bir gruptur! Bir maceracı daha ne isteyebilir ki ?

  • Everfall Komuntanı Chauhan

2 ) THE SYNDICATE ( SENDİKA )

 

Syndicate, görünüşte dünyanın her köşesinden gelen tutarsız entellektüellere sahip bir grup olarak gözükebilir, ancak bizler çoğu zaman hata yapmaya meyilli olan yumruklarımızdan veya kalplerimizden önce akıllarımızı kullanmada birleştik. Syndicate, tarafsızlığı ve çatışmalara olan mantıksal bakış açısıyla diğerlerinden üstündür. İç anlaşmazlıklarımız olabilir ama hemfikir olabileceğimiz bir şey var; savaş konusunda keskin, odaklanmış zihinlerimizle diğer gruplara göre daha donanımlıyız.

Yine de büyüyen Corrupted tehtidine karşı düşüncesiz Marauders ve Covenant ile işbirliği yapmalıyız, sonuç olarak kızıl dalganın karşısında garanti olan bir yıkımı arzulamayız.

  • Everfall’lı Alchemist Olivera

3 ) THE COVENANT ( DİNİ PAKT )

Kutsal davamız alt edilemez. Marauders ve Syndicate’in yılanlarının bize karşı hiçbir şansları yok, ancak aynı zamanda eğer doğru kullanılabilirlerse, Corrupted ile olan mücadelede hayati araçlar olabilirler. Düşmanımın düşmanı bazen benim dostumdur ve aynısı Corrupted ile mücadele edenler için de geçerli. “köpeklerle yatmak, pire ile uyanmak” denilse de, Corrupted gelgitinin durdurulması için zaman zaman işbirliği gereklidir. Bu Sonsuz Aeternum Paktı, yeni üyelerin en iyi nereye uyacaklarını belirlemede yardım ediyor ve eğer yeterince dindarlarsa Covenant’da katılabilirler. Seçim yapıldıktan sonra Corrupted tehtidini gerçekten sona erdirmek istiyorsak, yine de diğerlerine güvenmemiz gerekiyor.

  • Everfall’lı Adjudicator Amano

 

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.