Corrupted Breach rehberi

Giriş

Corrupted, Aeternum adasını yutmaya çalışıyor ve bu durumda onlarla savaşmak oyuncuların ana görevi oluyor . Azoth Staff’a eriştiğiniz takdirde, Corrupted Breaches’i kapatma olanağına sahip olacaksınız. Bunu yaptığınızda altın, deneyim puanı (exp) ve fraction token  ile birlikte kapattığınız Corrupted Breach in seviyesine göre değişen bir Hazine Sandığı (Treasure Chest)ile ödüllendirileceksiniz.

Breach seviyesine göre görevi tamamlamak  için gerekli olan Azoth Staff seviyeleri :

  • Tier1 Azoth Staff  ile Seviye 25’e kadar Corruoted Breaches  görevi yapılabilir.
  • Tier 2 Azoth Staff ile Seviye 35’e kadar Corrupted Breaches görevi yapılabilir.
  • Tier 3 Azoth Staff ile Seviye 49’a kadar Corrupted Breaches  görevi yapılabilir.
  • Tier 4 Azoth Staff ile Seviye 59’a kadarr Corrupted Breaches görevi yapılabilir.
  • Tier 5 Azoth Staff ile seviye 60 ve üzeri Corrupted Breaches görevi yapılabilir.

Not : Restless Shore Fort,  Corrupted Breaches için altın, DP ve Faction Token ödüllerini %5 fazla verir.

Bu kılavuzda her bir Corrupted Breach türünün nasıl tamamlanacağını ele alacağız

TEKLİ CORRUPTED BREACHES GÖREVLERİ

Corrupted Monolith –  Corrupted Monolith Breach’i tamamlamanın temel amacı, monolitin tabanındaki kabuğu kırmak ve ardından Azoth Staff merceğini kapatmaktır. Breach sürecinde çeşitli Corrupted  mob lar spawn olacaktır. Corrupted Monoliti bitirmek için mob ları temizleyin ve hedefi kapatın.

Corrupted Portal – Corrupted Portal da birden fazla Corrupted yaratık (mobs) dalgasına sahiptir. Birkaç dalgadan sonra, Corrupted Boss un olduğu  bir Son Dalga spawn olur. Bossu  yenip  Azoth Staff Objective’i kapatın ve sonrasında Corrupted Portal’ı kapatacaksınız.

Corrupted Tentacle  Merkezde Corrupted Tentacle olacaktır. Büyük miktarda hasar verebildiği için o saldırmadan önce acele edip dokunaçlara hasar verin.  Tentacle öldüğünde, bir Azoth Staff Objective ortaya çıkacaktır, onu kapattığınızda görev tamamlanmış olacaktır.

Festering Hive – Festering Hive’da, her iki tarafta da yok edilebilecek Corrupted Veils bulacaksınız. Yok edildikten sonra, Corrupted Boss’u bulacağınız Kovana girebilirsiniz. Boss u yendikten sonra, Azoth Staff Objective’i kapatabileceksiniz. Bu hedefi kapatırken ortasında ortaya çıkan bir grup eklenti olacak.  Bunları temizleyin ve Festering Hive’ı bitirme hedefini tamamlayın.

GRUP OLARAK YAPILAN BREACHES GÖREVLERİ

Group Corrupted Portals – Solo olan varyasyonuna çok benzeyen Group Corrupted Portals, sonuda Corrupted Boss ile yüzleşmek için birkaç büyük Corrupted mob dalgasının üstesinden gelmeniz gerekir.  Grup olarak Corrupted düşman dalgalarıyla savaşın ve yok edin sonrasında Boss  öldürün Azoth Staff merceğini kapatın ve görevi tamamlayın.

Group Corrupted Monolith – Corrupted Monolith’in grup versiyonu, kapatılması en zor olanlardan biridir. Bu Breach de her biri kendi Azoth Staff Hedefine sahip üç Corrupted Pylon olacak. Her biri kapandığında, Monolith’in ortasında bir kabuk ortaya çıkacaktır. Onu kırdığınızda son Azoth Staff hedefi görünecektir. Bu süreç boyunca, ilerlemenizi engelleyecek büyük miktarda Corrupted minyon ortaya çıkacak.

Bu Breach i  tamamlamanın en iyi yolu grup halinde kalmak ve pilondan pilona birlikte hareket etmektir. Her biri kapandığında ortaya doğru hareket edin ve ek dalgalar ile ortaya çıkan Corrupted  Boss lasavaşın.  Bunların üstesinden geldikten sonra Monolith’i tamamlamak için Azoth hedefini kapatın.

Leave a comment

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.