Ahbaplar Vadisi Company

AHBAPLAR VADİSİ COMPANY

Bölge Sunucu Faction Dil Ekip Sayısı Company Odağı
EU Belirlenecek Marauders Türkçe 50-100 PvX

 

NEDEN AHBAPLAR VADİSİ ?

Ahbaplar Vadisi topluluk olarak 2015 yılından beri farklı isimlerle 2020 yılından beri de Ahbaplar Vadisi olarak yoluna devam eden klandan öte arkadaş grubudur.

Biz aramıza katılan kişilere yalnızca bir kelle olarak bakmayız topluluğumuzun bir parçası olarak görürüz. O yüzden bizim aramıza katılan kişiyle yalnızca New World oynamak gibi bir gayemiz yok. Şayet aramıza katılacak kişiler yarın bir gün New World oynamayı bıraksa bile kafalarımız uyuştuysa diğer oyunları da bizimle oynamaya devam edecektir.

 

KURALLAR

  • Discorda kayıt olmak zorunlu fakat Discord’da oyun sırasında bulunmak zorunlu değildir.
  • Yönetimde bulunan kişilerin direktiflerine uymak kesinlikle zorunludur.
  • Yönetimde bulunan veya bağlılık düzeyinde sizden uzun süre ahbaplar vadisinde bulunan kişilerle tartışmaya girmek klan içinde yasaktır.
    Ahbaplar Vadisi kendi içinde gerekli adalet mekanizmalarını bulundurduğu için yaşadığınız problemleri yalnızca özelden diğer yönetimdeki kişilere bildirmek zorunludur. Oyun içinde veya dışında kavga eden kişiler ne olursa olsun uzaklaştırılacaktır.
  • “Ben bunu daha iyi biliyorum”, “Benim eski klanımda böyle yaparlardı”, “Biz böyle yapmıyoruz” gibi cümleler kurmak yasaktır. Bunun yeri sohbette yapılan iş sırasında değil daha sonrasında veya yapılacak iş öncesinde “Benim böyle bir önerim var” veya sonrasında “Bu işi bir dahaki sefer şu şekilde yapalım” gibi cümleler kurarak belirtmek beklenir.

NASIL KATILABİLİRİM

 

Katılım İçin;

    • 18 yaş ve üzeri daha önceden MMORPG oyunları hakkında temel seviye bilgisi olan herkes aramıza katılabilir
    • Discorda girerek #misafir-chat kısmına nereden geldiğinizi (örn: newworldturkiye.com) yazarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Discord Banner 3

 

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.