30ARTI Company

30ARTI COMPANY

Bölge Sunucu Faction Dil Ekip Sayısı Company Odağı
EU Asgard Covenant Türkçe 200 PvX

 

NEDEN 30ARTI COMPANY ?

MMORPG seven, oyundan keyif alan, oyunu oyun olduğu için oynayan ve eğlenmeyi seven herkesi bekliyoruz. Yaş sınırı gibi kriterlerimiz yoktur. Önemli olan karşılıklı saygı.

 

KURALLAR

1- Company (clan) içi ve dışı kişiye özel küfretmek kesinlikle yasaktır.
2- Company (clan) içi kavga, şiddetli tartışma ve huzur kaçırmaya yönelik davranışlar yasaktır. Herhangi bir problem olduğunda ilk olarak Company yöneticilerine gidilmeli ve problem bu şekilde çözülmelidir.
3- Irkçı, cinsiyetçi, dini, siyaset ve herhangi bir tür ayrımcılık içeren söylemlerden kaçınılmalıdır.
4- Savaş ve toplu PvP’ler sırasında ShotCaller (Komutçu)’ların verdiği komutlar sorgulanmadan uygulanmalı ve muhalefet edilmemelidir. Savaştaki komut ve stratejiler hakkındaki görüş ve eleştirilerinizi savaş sonrasında belirtebilirsiniz.
5- Company (clan)’de yöneticiler (officerlar) dahil olmak üzere herkes eşittir. Herhangi bir neden (Officerlık, ShotCaller, yüksek Gear Score, online süresi, oyun bilgisi ve yaş) size ayrıcalık tanımaz. Saygısızlık, ego ve emrivaki konuşmalar ve davranışlar sergilenemez.
6- Company (clan)’deki yardımlaşmalarda maddi kaygı güdülmemelidir.
7- Oyundan uzun süreli uzaklaşmalarda eğer bir neden bildirilmemişse Company’den çıkarılırsınız.
8- 50 vs 50 savaşlardaki alımlar ihtiyaca, Gear Score’a, Level’a ve oyuncunun savaş (PvP) bilgisine göre yapılacaktır. Bu 50 kişilik kadro zaman içinde durum ve ihtiyaca göre değişebilir.
9- Kesin olarak katılım sağlayamayacağınız savaşlara kayıt yapmayınız. (Acil durumlar hariç).
10- Oyun içerisinde Company (clan) adını lekeleyecek davranışlar kesinlikle yasaktır (Dolandırıcılık, toxic davranışlar, aşırı trash talk v.b.)
11- Company hakkındaki eleştirilerinizi lütfen ilk başta yöneticiler ile paylaşın. Company hakkında eleştirisi olan kişi veya kişilerin bunu öncelikle yöneticiler ile paylaşıp çözmeye çalışmak yerine Company içinde büyütmesi ve gruplaşmaya yol açması yasaktır.
12- İzin alınmadan reklam yapılması yasaktır.
13- Company’de herkesin oyundan zevk alması esastır. Lütfen başkasının oynayış tarzını eleştirmeyin.
14- Company’nin gelişimi için önemli olan aktivitelerde (Savaş açmak, şehir almak için altın toplanması, pot, silah, gem, armor craftı v.b.) yardımlaşmak esastır. Eğer bu tarz durumlarda yardımlaşmayı reddediyorsanız Company’den çıkarılırsınız.
15- Oyundaki nickiniz lütfen Discord’da bulunsun. Bu oyun içi company alımları ve benzeri durumlarda karışıklığı engelleyecektir.
16- 50 vs 50 savaş gibi Discord kullanımının zorunlu olduğu durumlar olabilir. Bu durumlarda mikrofon açamasanız bile Discord’a gelmeniz önemlidir.

NASIL KATILABİLİRİM

 

Discord adresimize gelip #nw-guild-başvuru bölümünden company başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Discord Banner 3

 

 

Instagram

@NewWorld

Twitter

@NewWorld

Steam Group

@NewWorld

Facebook

@NewWorld

YouTube

@NewWorld

New World Türkiye by Cemizm © 2022. All Rights Reserved.